Na dobry początek – o czym właściwie ten blog?:)

Od 10 lat pracuję w branży gastronomicznej, która niezaprzeczalnie jest moją największą pasją w życiu.
Moje zamiłowanie do kuchni i dobrego smaku przekłada się na zaangażowanie i pełne pasji poświęcenie temu co robię.
Moją przygodę z gastronomią zaczęłam jako barmanka i kelnerka ale wtedy jeszcze nie miałam w sobie tyle pasji co teraz. Praca jak praca ale w miarę rozwijania swoich umiejętności zarażałam się nią coraz to bardziej – dziś jestem Managerem firmy cateringowej i Restauracji, planuję też rozpoczęcie własnej działalności. Chcę przekazać trochę swojej wiedzy i pomysłów na ciekawe, autorskie przepisy kulinarne, które osobiście przygotowuję ale i te znalezione w sieci i wg mnie warte uwagi:) Oprócz tego znajdziecie tutaj wiele innych ciekawych artykułów dotyczących gastronomii oraz kulinariów w bardzo szerokim zakresie. Opiszę godne polecenia miejsca, zrecenzuję Restauracje, które odwiedziłam, polecę pisma branżowe i firmy wg mnie warte zaufania oraz wrzucę najważniejsze wydarzenia związane z gastronomią. Pewnie w trakcie tworzenia blogu wymyślę coś jeszcze:) Chciałabym aby mój blog był takim kompendium wiedzy dla wszystkich tych, dla których gastronomia nie jest tylko pracą do odbębnienia ale równie ciekawą, pełną wyzwań branżą jaką niewątpliwie jest dla mnie. Aby był dla Was takim małym przewodnikiem po świecie gastronomii.
Zapraszam serdecznie do śledzenia wpisów:) A może jest coś o co chcielibyście zapytać lub coś o czym chcielibyście przeczytać? Jestem otwarta na Wasze sugestie, które możecie wysyłać do mnie na adres e-mail: mojekuchennewariacje@gmail.com.

cutlery-937806_960_720

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>